Protiskluzové pásky

Protiskluzové pásky

Protiskluzové pásky můžou být mnoha provedení. Nejčastěji se ale používají ty s jemným nebo hrubým zrnem. S jemným zrnem se instalují na méně frekventovaná místa a jde o běžná použití v halách, chodbách, domácnostech atp., s hrubým zrnem jsou pásky určené již k většímu zatížení a hodí se do výrobních hal, firem, na veřejná prostranství a různé chodby, kde je vysoká zátěž nebo frekventovanost.

Protiskluzové pásky

Jejich účel je zřejmý, mají zabránit uklouznutí, ať už na kluzkém povrchu, ze schodů nebo na jiných místech, kde hrozí nebezpečný a navíc leckdy zbytečný pád způsobený hlavně nepozorností. Protiskluzové pásky na místo upozorní, protože jsou vyráběné z barevných a výstražných barevných kombinací, dále zabrání smeknutí nohy tím, že na kritickém místě, kde jsou protiskluzové pásky nalepeny, jsou opatřené hrubým nebo jemným zrnem a tím pádem po

Pořiďte si je také!

Všude se najdou místa, která se protiskluzovými páskami dají polepit a to i ve vaší domácnosti. Buďte opatrní a raději úrazům předejděte. Pojďte si vybrat do našeho obchodu.